Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /DISK2/WWW/ho-vsetin.com/palic/textpattern/lib/txplib_db.php on line 14 Paličův zanedbatelný sněhoblog: Vystoupení na filmovém festivalu zimních sportů v listopadu 2011
Go to content Go to navigation Go to search
Paličův zanedbatelný sněhoblog | Jejda jejda, to jsem ale mrzutý... že zatím nepadá sníh

Spolupráce

Tilak
Naboso o.s.
Dynafit Snow Leopard
Kama
Logo Movement skis
<Jerky logo
logo Coll-Tex
Outdoor Guide
Quill Outdoor
CK Alpina
Horolezecká abeceda
Slovenská skialpinistická asociácia
Setkání cestovatelů
Inpraise
Julbo
Expedition.sk
Pivovar, restaurace, penzion ČERNÝ OREL Kroměříž

Skialp průvodce

Moje kopce na SP

Informace

Všechny aktivity z článků na tomto webu mohou být nebezpečné. Autor článků nenese odpovědnost za případné škody či zranění, které si způsobí čtenáři svou nezkušeností a podceněním nebezpečí při případném využití informací zde obsažených.
Popisované aktivity, prezentace, průvodce a články vznikly za podpory OS Společnost MEDICI a 155. horolezeckého oddílu Vsetín. Spolupracujím webem je MountainSki.cz
© 2000-2011 Jan Pala

 

RSS / Atom

Co se chystá

Důležité

Delší výlety

Reklama

Ke stažení

Počty článků

Poslední odkazy

Paličův zanedbatelný sněhoblog je věnován různým taškařicím na sněhu a ledu, převážně potom skialpinismu. Ze skialpu to kromě výletů a pozvánek na výlety, bude něco málo k vybavení, lavinám, lavinové prevenci, a vůbec. Mimo to jsou tady občasné obecné postřehy, fotografie a fototipy. Něco málo se také najde k webdesignu, referencím, otištěným článkům, výstavám fotografií... Pachatelem je Jan Pala alias palič.

Vystoupení na filmovém festivalu zimních sportů v listopadu 2011

Po celý listopad se v sedmdesáti sedmi městech České republiky konal Filmový festival zimních sportů pořádaný cestovatelským portálem Hedvábná stezka a organizátory v jednotlivých městech. V Brně, Tišnově a Žďáru nad Sázavou jsem se „zúčastnil“ minivýstavou fotografií z různých skialpinistických výletů, zatímco 24. listopadu jsem byl jako festivalový host na Vsetíně.

Logo Filmového festivalu zimních sportů
Logo Filmového festivalu zimních sportů

Program Filmového festivalu zimních sportů sliboval nevšední podívanou, a opravdu všechny filmy byly výborné, některé potom vynikající. Subjektivně jednoznačným vítězem byl pro mě film Azadi: Freedom pojednávající o freeridu a skialpu v Kašmíru. Dobrá motivace tam vyrazit.

Část minivýstavy mých zimních fotografií na Filmovém festivalu zimních sportů
Část minivýstavy mých zimních fotografií na Filmovém festivalu zimních sportů

Film Zimní plavání v Praze taktéž neměl chybu, kdy se členové I. plaveckého klub otužilců Praha kopoup a závodí i při teplotě vody pod dva stupně nad nulou. Předseda klubu má v ledové vodě svadbu s členkou klubu, která plave v zimní Vltavě i v šestém měsíci těhotenství, atd. Opět výborná motivace na zimní období, ale nejsem si jist, zda do toho někdy půjdu.

Loga podporovatelů v promítacím sále
Loga podporovatelů v promítacím sále

Ve Zlínském kraji to vypadalo takto – Vsetín – Filmový festival zimních sportů. V předsálí kina Vatra se v přestávkách pouštěly naše skialpové filmy a vždy před zahájením promítacích bloků byl krátký rozhovor se mnou.

Velká plachta KAMA se vešla pouze před promítací plátno
Velká plachta KAMA se vešla pouze před promítací plátno

26. listopad 2011, 23:40 | | Trvalý odkaz

Související články

Přidej komentář
Jméno
Email
http://
Zpráva
  Formát Texy

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci, dodržujte následující pravidla:

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje sexy formátování texy. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem ">", odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Povinné položky formuláře jsou Jméno, Email a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]